Únor 2011

Natáčí se nový film!

25. února 2011 v 22:08 | Stefan6 |  Ben Barnes
Steven začal natáčet nový film. Jeho kolega je Paul Wesley a Ben Barnes. Příběh se má odehrávat v prostředí vysoké školy a klukům půjde pouze o sex a dívky. Jediné co se dá prozradit že je to velice podobné Prci Prci Prcičkám :)
Zdroj: http://followmcqueen.blog.cz/

Benův názor na Stevena McQueena

25. února 2011 v 22:05 | Stefan6 |  Ben Barnes

Ben Barnes:"McQueen je strašný herec"

Současný kolega Stevena při natáčení filmu "Bad Guys" řekl mimo plátno jaký opravdu Steven je a jak se mu s ním pracuje. Uznal že Steven je opravdu strašný herec a nemůže uvěřit tomu že ho vůbec v TVD obsadili.
Docela mě zaráží že to tvrdí zrovna Barnes který si zahrál dvakrát prince Kaspiana nebo Doriana Graye a bude tu soudit ostatní. No pěkného kolegu Stevenovi opravdu vybrali.
Zdroj: http://followmcqueen.blog.cz/1102/ben-barnes-mcqueen-je-strasny-herec
Moje poznámka: Ten, kdo napsal pod článkem svůj názor, je očividným fanouškem Stevena. Ale co ji to opravňuje urážet našeho milovaného Bena? Jsem rozhořčena. Ale je také fakt, že jakožto Brit to mohl také říct slušněji nebo raději vůbec. Ale aspoň vidíme, že Ben je prostá duše - co na srdci, to na jazyku :)

Další důkaz, proč zrovna Ben MUSÍ hrát Dimku

25. února 2011 v 21:23 | Stefan6 |  Ben Barnes
^^ PPSB = prostě pravý strážce Belikov

Ben se chystá na svou roli Dimitrije

25. února 2011 v 21:19 | Stefan6 |  Ben Barnes
Nebo to aspoň tak vypadá. No zkrátka když jsem našla to video, bylo mi jasné, že to musím dát okamžitě sem. Podívejte se sami:

PLL

25. února 2011 v 12:49 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Viděli jste už 18. díl Pretty Little Liars? Jak se vám líbil? Co říkáte na nový "pár" Hanna a Caleb?;)

Černá labuť

12. února 2011 v 12:16 | Stefan6 |  Filmy

Stačil jeden film, aby bylo Natalie Portman všude plno. Ale až Černou labuť uvidíte, pochopíte, proč všechny ty ceny jako třeba Zlatý glóbus prostě nemohl získat nikdo jiný a proč se nepochybuje, že Natalie dostane i Oscara. Její představení v dramatu ze zákulisí tajnůstkářského světa vrcholového baletu je opravdu dechberoucí. Herečka zhubla skoro na kost, rok dřela, aby mohla většinu tanečních scén zahrát sama. A i po takovém vyčerpání v sobě našla sílu dokonale vystihnout Ninu, zakleté dítě vycepované poslouchat vždycky maminku. I jeho tragický boj osvobodit se ze svěrací kazajky potlačovaných citů a vášní. Pro takové výkony byl Oscar stvořený.

Film sám má ještě další čtyři nominace na slavnou sošku. Mezi nimi výrazně chybí ta pro Barbaru Hershey a její podání matky, nenápadného monstra, která by v baletu mohla dostat roli čarodějnice. Právě její nenaplněné sny, na nichž spolu s dietní půlkou grapefruitu přežívá její dcera, zaklely mladou ženu do nevýbojného dítěte v růžovém kabátku.
Dvojí role tu mají všichni a ani jedna z nich se neobejde bez zneužívání dalších ve jménu dokonalého umění. Vincent Cassel jako manipulativní šéf ansáblu, Mila Kunis jako nová baletka Lily, v níž Nina paranoidně vidí svou konkurenci i samu sebe, Winona Ryder jako varovný příklad, co se stane s baletkami, když překročí třicítku. Každý se svým zápornými stránkami dokáže žít. Kromě Niny.
Darren Aronofsky měl vždycky rád temné příběhy o závislostech, které ničí duši a pak i tělo. Stačí se podívat na jeho dosud stále nejlepší Rekviem za sen. Jeho díla taky vždycky poutala tím, jak nutí odvracet zrak od těch hrůz na plátně a zároveň nedovolí přestat se dívat. I tady umí režisér skvěle vtáhnout dovnitř narušené duše hlavní hrdinky, tím, že ji kamera nepustí z dohledu a okolí vidí jen skrz její čím dál víc šílenější oči.
Akorát ani všechna mohutnost a hloubka Čajkovského Labutího jezera, jehož jednoduchý příběh vlastně sleduje i Černá labuť, nezakryje, že film je napůl i béčková hororová lekačka s obvyklými rekvizitami (halucinace, sebemrzačení a tak). A zčásti i divadlo velkých gest, které svým vlastním zvráceným způsobem nakonec víc baví jako skvěle udělané představení, než otřásá duší jako portrét ničící touhy po dokonalosti.
PS: Benjamina Millepieda, s nímž teď Natalie Portman čeká dítě, ve filmu uvidíte v roli Davida, Ninina poněkud odtažitého tanečního partnera, který v Labutím jezeře tančí Prince.

Hodnocení: 80 %
Black Swan, USA 2010, 103 minut. Režie Darren Aronofsky, hrají Natalie Portman, Barbara Hershey, Mila Kunis, Vincent Cassel, Winona Ryder, Benjamin Millepied. Premiéra 10. 2. 2011.


Mám změnit design?

12. února 2011 v 11:43 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Dotaz - líbí se vám nynější dess nebo ho mám změnit? Doposud je tu tento design od Damie, ale je čas na změnu;) Tak hlasujte v anketě, koho mám vytvořit na design, ať se vám naše stránka líbí ještě víc:)

Sobotní příspěvek od Stefánka

12. února 2011 v 11:34 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Nazdarte všichni milí návštěvníci,
uznala jsem, že jsem poslední dva měsíce blog zanedbávala a určitě se všem stýskalo po našich příspěvcích a názorech ^^
Ale už jsem zpět! A přináším s sebou kopu novinek.
Třeba včera jsem byla v kině na Černé labuti. Damie mi jej vřele doporučovala, tak jsem si řekla, proč ne. No jo, ale to by nebyla Damie, aby se jí nelíbilo nějaké psychózní drama :P
A zrovna teď, kdy jsem se sotva vyhrabala ze své únorové deprese, mi tohle opravdu moc nepomohlo :D Ale jedno se tomu filmu musí nechat - naprosto jsem se ztotožnila s hlavní postavou a vše je točeno opravdu reálně a někdy hodně drsně. Abych to zkrátila - najdete tam posedlost po dokonalosti, závist, úchylné scény a taky krev. Bože, proč mě jen lidi zvou do kina na nechutné filmy? Nejdřív SAW 3D a teď toto...
A teď něco z jiného soudku. V pondělí slaví svátek Valentýn či-li svátek všech zamilovaných. Co si o tomto svátku myslíte? Slavíte ho?
Jinak momentálně čtu Temný pokoj od Gilian Crossové a sleduju pořád Pretty Little Liars. Vampýrskou akademii 5 mám už dávno doma, ale stále jsem se neodhlodala se do ní začíst.
A co čtete vy?
S pozdravem


Stefan
spoluautorka blogu (podobnost s obchodním dopisem "čistě náhodná"!)                        

Avatary-zima

12. února 2011 v 11:17 | Stefan6 |  Avatary