Červenec 2011

Vtipy

29. července 2011 v 23:06 | Stefan6 |  Vtípky, chytáky atd :D
 • Po smrti Amy Winehouse zasáhla hudební svět další smutná zpráva. Dnes ráno byl ve svém bytě nalezen živý Justin Bieber. Okolnosti jsou zatim neznáme.. :D:D:D
 • Amy Winehouse se dostane k nebeské bráně a tam je sv. Petr a Michael Jackson.
  Amy říká: Michale, to je od tebe hezké, že si mě přišel přivítat. To je určitě tím, že jsem byla tak dobrá zpěvačka jako ty. Michael říká sv. Petrovi: "Co to je za fetku s koňskou hlavou? A vůbec, kde sou ty Norský děti, co si mi sliboval?!?"
 • Babička sa na smrteľnej posteli prihovára ku svojej vnučke: Pretože si moja najmilšia, chcem Ti odkázať svoju farmu, stodolu, obrábacie stroje, stáda zvierat a 28 752 037 dolarov.Vnučka s úžasom: Babička, ty si tak dobrá, to nie je možné, som nevedela , že máš farmu .. a kde je? a babička so svojím posledným výdychom zašepká vnučke do ucha .. Na Facebooku :D
 • Sejdou se dva kamarádi. První se ptá druhého: "Co dělá tvoje tchýně?" "Přejel jí parní válec." "Co dělá tvůj tchán?" "Přejel ho parní válec." "Co delá tvoje manželka?" "Přejel jí parní válec." "Co deláš ty?" "Řídím parní válec..."
 • Nova učitelka zoologie sa na hodine pýta Moricka:
  -Chlapče, od akeho vtáka ja toto vajce ?
  -Neviem.
  -A toto?
  -Neviem.
  ...-A toto?
  -Takisto neviem.
  -Zle,velmi zle ,ako sa voláš ?
  Moricko si stiahne nohavice a hovorí:
  -Skuste uhádnuť podla vajec !!!
 • Dvaja kamaráti sa dohodnú, že vykradnú banku. Keď otvárajú trezor, nájdu len vanilkové pudingy a tak ich začnú jesť. Na druhý deň sa na titulnej strane novín objaví nadpis: 'Neznámi páchatelia vykradli spermobanku'.
 • Stretne muž ženu:
  - Vy ale máte pekné nohy!
  - A ktorá sa vám páči viac? Pravá alebo ľavá?
  - Hmm, niečo medzi tým...:D
 • Víte kdy kuře naposledy pípne?
  V Tescu na pokladně.
 • Dvaja policajti vyšetrujú zrážku auta. Policajt píše: "Ruka 30m od tela. Noha 5m od tela. Hlava na poli". A rozmýšľa na poly či na poli? Kopne do hlavy a píše: "Hlava v priekope."
 • Srazí se drsnej motorkář na silnici s ptáčkem.
  Chudinka ptáček spadne na zem, cuká sebou, ale ještě není mrtvý. Motorkáři se ho zželí a opatrně ho odveze domů. Tam ho položí do klece, rozdrolí mu chleba, do misky naleje vodu a čeká, jestli se uzdraví. Ptáček se za několik dnů skutečně probere, rozhlídne se kolem sebe a vidí mříže, chleba a vodu, vtom mu všechno dojde a říká si: "Ty vole, já ho zabil!"

H jako Harry

17. července 2011 v 23:37 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Zdárte děcka!
Od pátku do dneška jsem byla pořád někde. V pátek akce u vinného sklepa, pak u přítele a nemohla jsem to zakončit ničím lepším než, ano jistě tušíte, že myslím Harryho Pottera a relikvie smrti část 2.
Víte, když jsem hledala nějaké informace či videa, uvědomila jsem si, jak je ten název dlouhý. A to ani nemluvím o anglické verzi názvu. Takže mnohokrát děkuji všem lidem, kteří to hledali přede mnou a systému zvaným "Našeptávání", který je pro všechny vyhledávače tak typický.
Ale dost už děkování. Teď k filmu. Jsem velká fanynka Harryho Pottera. Poprvé jsem se s ním setkala v 6 letech, zřejmě z různých sdělovacích prostředků či papírenských potřeb v obchodech. K prvnímu filmu jsem se dostala prostřednictvím televize. Druhý díl jsme zkoukli v rámci vyučování ve třetí třídě. A dále to bylo z televize a na čtvrtý díl jsem se rozhodla jít i do kina. A od 4. dílu to začalo. Kdybych měla porovnat všechny díly a vybrat z nich nejlepší, zcela určitě to nebyly první dvě, ani 4.díl (nejsem moc fanynka sportovních utkání). Třetí a pátý jsou podle mě jedny z nejlepších. Poslední tři díly (lépe řečeno 2 díly, z nichž je jeden rozdělen na dva) už zařazuji do jiné kategorie. Té temnější a akčnější. Zkrátka nelze porovnávat naivního 11-letého kloučka, co se snaží pln obav dostat skrz zeď na vlakovém nástupišti, a 17-letého muže odhodlaného zemřít. Jedno ale nejde popřít - všichni jsme rostli a dospívali s Harrym:)
Poslední díl jsem si užila. Mohu ho jen chválit. Vše podstatné bylo řečeno a tvůrci si s tím báječně poradili. Jsem naprosto spokojená :)

Totální hovadina aneb číst jen na vlastní nebezpečí!

13. července 2011 v 16:19 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Jak se máte? Já fajn. Zrovna jsem si dělala doma pořádek a najednou jsem našla tuhle rádoby básničku:

Jednou takhle z rána
když zakrákala vrána
spadla kopka sena
na spícího Bena
Až konečně vstal
strašný hlad dostal
tak se vydal do kavárny
vedle stánku na banány
objednal si k snídani
typicky britské meni
když v tom se mu slanina
celá v krku vzpříčila
Proti němu stál celý dav
fanynek jak na louce krav.

Ty jo, to je tak poťouchlý, že jsem to na náš blog prostě musela hodit xD
Doufám, že jsem vás pobavila.

Avatary-příroda

1. července 2011 v 17:38 | Stefan6 |  Avatary
Zdroj:http://fun4u.blog.cz/

Konečně léto

1. července 2011 v 17:36 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Zdraví vás Stífa!
Tak jak dopadlo vysvědčení? Jste s ním spokojení?
Já(a myslím že i Damie) si nemůžu stěžovat :) Samé dvojky, pár jedniček a jen jedna trojka.