Říjen 2011

Vyšetřování ztráty Iana Thomase 1. část

28. října 2011 v 22:57 | Stefan6 |  Povídky
Sorry za ten nadpis, ale lepší mě teď nenapadl :D
Šílenej nás povzbudila k napsání další "ptákoviny", u které byste se mohli chlámat. Za hodinu čistého času jsme vykoumaly zatím tohle. Snad se bude líbit :) ↓CČ↓


Dvě "P" alias podzimní prázdniny

28. října 2011 v 20:19 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Vitajte!
Jelikož jsem student střední školy, je dnešek mým 3. dnem volna. Ono to zní strašně hezky, ale já nevím, co dělat :D A učit se fakt nebudu! ;P
Kdo má nějaký nápad?

Diplom za bublinu č.8

28. října 2011 v 20:15 | Stefan6 |  Diplomy pro vás
Tady je odměna pro Šíleného ;)

TRUE BLOOD - Pravá krev

26. října 2011 v 15:45 | Damie8 |  Ostatní seriály
Jelikož japonští vědci vynalezli umělou krev, tak se upíři takřka ze dne na den proměnili ze strašlivých netvorů v normální spoluobčany. Ale ačkoliv se proměnili, a lidi ze svého jídelníčku vyškrtli, většina smrtelníků se bytostí "vycházejících z hrobů" nadále bojí.
Špičky společnosti na celém světě se sice staví na stranu upírů, ale v malém městečku Bon Temps v Louisianě je spravedlnost nadále slepá. Servírka Sookie Stackhouseová (Anna Paquinová) sama ví, jaké to je být vyvržencem. Její schopnost číst myšlenky na ni totiž také uvalili ne zcela ideální pohled společnosti, a proto je nakloněna začlenění upírů do společnosti - zvlášť poté, co se seznámí s pohledným upírem Billem Comptonem (Stephen Moyer), jenž se po světě toulá již 173 let. Billův příchod do města však zahaluje nejedno tajemství!


Zajímavost: Anna P. je opravdu vdaná za Stephena Moyera :-D

Já ten seriál zbožňuju, líbí se mi jak se tam s ničím neštvou. Navíc i vedlejší postavy jsou někdy tak geniální, že žasnu. Teď se zrovna sjíždím 3. sérii a nemůžu z krále Russela (mimochodem hraje i v American Horror story, toho s jizvenou tváří). Ale nejlepší postava?? Eric a celá jeho familie.
Hl. herci:
Od leva: Pam, Bill, Sookie, Eric, nahoře Sam a Tara, Jason, Lafayette a dole Jessica.
Eric, Sookie, Bill a dole Alcide (vlček :-D)

Misfits

24. října 2011 v 17:11 | Damie8 |  Ostatní seriály
Seriál o mladé partě lidí, co se sejde na prospěšných pracích. Jak už říká sám název Misfits, jsou to lidé vyřazení ze společnosti. V prvním díle naši hrdinové uklízí a při bouřce je uhodí blesk. Od té doby získá každý nějakou nadpřirozenou schopnost. Nesmrtelnost (hrdina Nathan), čtení myšlenek(Kelly), neviditelnosti (Simon), moc vrátit se v čase (Curtis)
a jedna taková vtipná, když na hrdinku někdo šáhne (holá kůže) dostane na ni strašnou chuť :-D.(Alisha). Tak trochu to připomíná hereos, ale má to rychlejší spád, nečekané zvraty a je v něm použité velmi mnoho černého humoru, zabití jejich vedoucího je ještě víc spojí. Je to prostě seriál pro mladé. Sex, násilí, vulgarita, humor to vše v tomhle balíčku. Zatím jsou dvě řady (každá po 6 dílech), ale 30. října začne 3, kde bude nový hl. hrdina a všichni dostanou nové schopnosti.

Trailer:Damie je zpět... na dobu neurčitou.

24. října 2011 v 15:49 | Damie8 |  Kecy-Damie
Tak vzhledem k tomu, že mě Stífa nakopla, tak tady teda píšu. No nic nového není, teda už jsem plnoletá, což je k neuvěření -D. Chci vás postupně seznámit se seriály, na které se dívám. Takže začínáme!

Hlasování pro lepší doplnění bubliny č.8

23. října 2011 v 18:58 | Stefan6 |  Bubliny
Hlasuj dole ↓

Výběr nevtipnějších scén v Supernatural

23. října 2011 v 18:05 | Stefan6 |  Supernatural

Nejvtipnější scény v Supernatural
↓Klikni na CČ↓

Eroticky laděný trailer na Harryho - parodie

23. října 2011 v 17:01 | Stefan6 |  Videa
Jestliže jste připraveni na něco tak divného, až je to vtipné, tak zmáčkněte play:

Duel 1.1 - lepší film o tanci

23. října 2011 v 16:39 | Stefan6 |  Duely
Dnes vám přináším tak trochu netradiční duel.
Už před pár lety jsem viděla film Tančím, abych žil s charismatickým a naprosto okouzlujícím Antoniem Banderasem:


Včera jsem měla tu možnost zkouknout také film Smím prosit, kde hrál Richard Gere po boku s Jennifer Lopez:
Tak mě napadlo udělat duel na toto téma.
Tak co, který film je lepší? HLASUJTE DOLE!

Avatary-podzim

23. října 2011 v 16:30 | Stefan6 |  Avatary
Ten, kdo přidává zeleň jaru, červeň podzimu a purpur mladým rtům, vytváří ošklivost, protože lže.
-Auguste Rodin

Podzim v plném proudu a nuda na našem blogu

23. října 2011 v 16:13 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Vitajtě!
Určitě vám nesmírně chyběla má osobnost a mé články :D
Co se u nás vlastně děje?
Damie totálně na blog kašle, takže jediným tahounem tohoto blogu jsem tu já. Co už.
Ve škole to vře. Písemka sem, písemka tam. Někdy to sotva zvládáme. No jo, to je ten třeťák. Velká příprava na maturitu s velkým "M"! Ach jo, já chci zase na základku :D
V našem volném čase sledujem seriály ostošest. A musím se přiznat, že už minimálně půl roku nesleduju Upíří deníky, protože ta úroveň a příběh šly podle mě úplně do kvítek, takže jsem se rozhodla se sledováním něčeho tak stupidního skoncovat. Omlouvám se všem fanouškům, ale je to tak. Avšak přezdívky a název blogu ponecháme.
Momentálně u mě nejvíc válí Supernatural, který po asi třech nábožensky založených sériích se vrátil ke své staré dobré podobě. To je ten Supernatural, na který jsme zvyklí a který je pro mě ten best! ;) A kdo si myslí opak, tak na toho pošlu naštvaného Dimku! :D
Fanynkou Richelle Mead samozřejmě jsem pořád. Je to jedna z mála současných geniálních spisovatelek píšící pro mládež.
Už jste ale slyšeli o seriálu s názvem American Horror Story? Že ne? Tak honem jukněte na kinotip. Každý týden tam přibyde 1 nový díl. Zatím vyšly jen 3 díly. Je to hodně dlouhý seriál co se týče počtu minut, ale je mega hustý a garantuju vám, že vám bude naskakovat husí kůže a v noci se vám zdát noční můry! Muhehehe... >:D
Posledních pár dílů Pretty Little Liars jsem jen nadávala a vztekala se nad tím protahováním a děláním drahot ze strany tvůrců o tom, kdo je to A, kdy už konečně Aria řekne rodičům o Ezrovi a spoustě dalších zbytečných věcí, které by se už safra mohly vyřešit. Ale pak přišel speciální Halloweenský díl a ten to všechno zabil! Kdo si myslel, že to s tou A je tak jednoduchý, se po shlédnutí 13. dílu 2. série bude hodně divit. Nebudu spoilerovat, ale musím uznat, že tohle se fakt povedlo!
Kromě seriálů jsem se taky vrhla znovu do tanečních, sice jsem tam byla už loni, ale bavilo mě to natolik, že jsem tam šla znova ;) Damie chtěla taky chodit. No jo, ale to by se v jejich městě museli taky nějací lidé přihlásit. Ono to není sranda přijít na kurz a tam jen vy a lektor tance...
Tak to je z mého života asi tak vše.
Se srdečným pozdravem
-Štífa :P

VA6 dočtena

16. října 2011 v 6:01 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Asi to píšu tak trochu s křížkem po funuse, ale musím prostě všem oznámit, že se mi podařilo zapůjčit a následně přečíst poslední knihu, která kdy stála za něco, a to Vampýrskou akademii 6.
Názor? Damie mi už tak trochu spoilerovala už předtím, takže jsem ty pasáže debat, rozhodování atd. přeskakovala, když jsem věděla, jak to dopadne. Zkrátka jak jinak bych to mohla stihnout přečíst za den? Nejradši mám samozřejmě pasáže s Dimitrijem. Přiznejme si, že je to jediný důvod, pro který to stojí za to číst ;) A ohledně konce? Myslím tím po Rosině smrti: prostě ne, nějak se mi to nezdá. Přijde mi, jakoby autorka doufala v naši naivitu, že jí to zbaštíme. Jako chápu, že se snažila udělat konec, v jaký jsme všichni (dobře: skoro všichni) doufali a chtěli. Ale proč tak debilním způsobem??! To mi hlava jako nebere. Pro mě osobně je Rose mrtvá. Tam bych příběh ukončila. Ale oceňuju snahu autorky ukojit naše přání.
A co vaše reakce? Taky vás konec dorazil jak mě?