Březen 2012

Když se takhle nudím...

31. března 2012 v 13:25 | Stefan6 |  Vtípky, chytáky atd :D
...tak kouknu na stránky jedné diskotéky a koukám na ty zjevy ve fotogalerii :-D U některých mi to nedá, a tak vznikne tohle:


Beník a jeho news

24. března 2012 v 23:16 | Stefan6 |  Ben Barnes
Já vím, jsem hrozná, úplně jsem zapomněla na našeho milovaného Beníčka :-* Tak abych to nějak napravila, přidávám sem tento článek.
Tak asi tak nějak teď zrovna vypadá:
Ano, Šílenej s Bičíkem mohou šílet vzteky dál, protože ho stále nepřejela sekačka, a tak se teď musíme koukat na jeho odporné třídenní strniště :-D (Bene, vzpamatuj se!!)
Kromě toho dalo fušku najít fotku, na které se nemračí (nebo jak nazvat ten podivný výraz v jeho tváři) :-P Ale co, podívejte se sami:
A co že jinak dělá zajímavého (kromě pěstování houští v nejnevhodnějších místech)?
Zrovna začal natáčet hned 4 filmy!
  • The Words
V tomto filmu bude mít jen takovej "štěk", žádná hlavní role:-( Jinak je to o spisovateli jménem Rory Jansen, který se snaží být nejlepším. Chce být slavný. Jednoho dne objeví ztracený rukopis ve starém ošuntělém kufříku na dokumenty. Práci tedy vydává za svou vlastní. Neuvědomuje si ovšem důsledky svého činu, a tak následně dostane lekci. V amerických kinech se objeví 21. září tohoto roku.
  • The Big Wedding
Jestliže se rozhodnete přežít fakt, že tu hraje ta děsivě okatá Amanda Seyfried, a půjdete na to do kina, dočkáte se možná i příjemné komedie... Teď ale vážně, bude to trapárna nad trapárny jako všechny americké komedie poslední doby. No každopádně to se dozvíme až 19. října, kdy tento film má premiéru v USA.
  • Overdrive
Jde o asi první Benův akčňák a thriller v jednom! Příběh v prostředí Francie vypráví o dvou pohledných a odvážných bratrech, známé firmy v oblasti kradení aut ;-D Jednoho dne se vydají na jih Francie hledat nové výzvy. Narazí tam však na místní kriminálníky těžkého kalibru. Jako zajímavost na IMBD uvádí, že do hlavních rolí byli původně obsazeni Matthew Goode a Alex Pettyfer(!!) Později však byli nahrazeni Karlem Urbanem a Benem Barnesem. Proč tomu tak bylo, ale už neuvádí. Jinak datum vydání nemohu najít.
  • Seventh Son
A milovníci fantasy si přijdou taky na své (co se slintání nad Benem týče :D). Tady máte popis z ČSFD: "Thomas Ward byl dán do učení k lovci duchů. Je to těžká práce a hodně učňů už před Thomasem selhalo - učí se jak vymítat zlé duchy, krotit čarodějnice a poutat strašidla. Jednou je ale Thomas podveden a přesvědčen, aby pustil čarodějnici jménem matka Malkin. Potom začíná peklo. Thomas a jeho nová přítelkyně, čarodějka Alice, se musí spojit, aby pomohli lovci duchů bojovat s rostoucí hrozbou. V čase strachu před Temnotou i ti nejotrlejší zamykají dveře a v noci obracejí zrcadla ke zdi." Whoa a teď se podržte, vypadá to, že Ben bude v hlavní roli Toma! ;-) No zkrátka už aby bylo 14. února 2013! (Pokud se tedy toho data přes "konec světa" dožijeme :D)

Na pobavení

11. března 2012 v 12:15 | Stefan6 |  Vtípky, chytáky atd :D


Nedělní článek

11. března 2012 v 12:08 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Vítám vás :-)
Náš blog zřejmě chvíli nebude doplňován aktuálními články, jelikož začíná písemková sezóna ve škole.
Navrhla jsem Damie, abychom dokončili naši povídku Vyšetřování ztráty Iana Thomase, ale nějak se jí do toho nechtělo (vymluvouvala se na málo času). A jelikož je tohle náš společný blog, nebudu se sama do něčeho pouštět. Jelikož tady jde o ten princip společného výtvoru ;-) Snad to chápete.
Jinak u mě pohodička, pohoda :-) Zrovna čtu na popud jedné blogerky knihu Dvě zrcadla, jestli jste o tom ještě neslyšeli, tak se jedná o dívčí upíří román (už to začíná být trochu ohrané, nemyslíte)... A můj názor? Kdyby mi bylo 12, budu z toho nadšená, ale jelikož jsem už náročnější čtenář, zdá se mi, jako bych četla brak :-D Jednoduché postavy, dialogy a předvídatelný konec... No čekala jsem něco víc :-/
Jinak jsem právě teď poprvé zkoukla film Čistá duše v hlavní roli s Russellem Crowem, který byl natočen už v roce 2001. A říkám: wow, úžasný film. Zkráceně řečeno je to o tom, jak tenká je hranice mezi genialitou a šílenstvím... Určitě se na něj mrkněte, pokud jste ho ještě neviděli.
S pozdravem
Stífa! :-)