Duben 2012

Ashley Benson - blend

22. dubna 2012 v 20:00 | Damie8 |  Grafika-Damie
Takže tady je menší blend s Ahley.
Vyšetřování ztráty Iana Thomase 2. část

22. dubna 2012 v 14:39 | Stefan6 |  Povídky
Je to neuvěřitelné, ale po půl roce jsme se pustili znova do naší povídky na pokračování, ve které se mísí Supernatural s Pretty Little Liars ;-) Klik na CČ ↓

Novinové nehty - návod

17. dubna 2012 v 16:00 | Damie8 |  Návody

Už o tom vím dlouhou dobu, ale povedlo se mi to teprve nedávno. Názorná ukázka videa je dole pod návodem (video není moje, ale nějaké šikovné holčiny, co tvoří nádherné nehty).
Co budeš potřebovat:
  • světlý lak ( je jedno jaká barva, hlavně musí být světlý, aby to šlo vidět. Já to zkoušela s růžovou a bílou)
  • alkohol ( jojo, něco z vysokým obsahem líhu, ale abych byla upřímná, mně to nejlíp šlo s Alpou)
  • noviny ( nejlíp to jde z těch klasických, stačí vyzkoušet)
  • odlakovač (nemusí být)
  • krém (nemusí být)
  • zpevňovací lak na nehty
Postup:
Nalakujete si nehty lakem. Počkáte než zaschne a pak si vezmete kousek ústřižku a namočíte do alkoholu a dáte na neht. Necháte to tam tak minutku ( ne míň ) a pak sundáte a jedete tak každý nehet. Pak chvílu počkáte a přeláknete zpěvňovacím lakem (ale opravdu počkejte, nebo se vám rozmažou písmenka). Odklakovač použijte na okraje kůžičku (pokud se někdo netrefí s lakem, což bývá můj případ :-D) a nebo kůži okolo namažte krémem, aby to šlo lépe dolů.
Kdyby něcotak komentáře :-)


Odstíny života - Lusy Adams

16. dubna 2012 v 20:46 | Damie8 |  Knihy co mě zaujaly
OŽTohle dokonalé dílko napsala mladá spisovatelka Lusy Adams. Nenech se zmást, ale Lusy je doopravdy Lucie Adamová a z toho plyne, že konečně se v našich vodách objevil někdo, kdo umí pořádně psát. Normálně knížky od českých autorů nečtu, až na jednu knížku byly všechny zatím zklamání. Až doteď.
Odstíny života je napínavá, zábavná (miluju ty sarkastické poznámky, samá hláška) a dobře čitelná (přečetla jsem ji za sobotu) knížka. Jestli znáte Supernatural tak je to něco mezi tím a dalšími seriály. No prostě každý si tu příjde na své. Čarodějnice? Je tam. Upíři? Jsou tam. Démoni? Sexy Bohové? Pěkní a výřeční kluci? Ano, je tak všechno :-D.
A o čem je? Tak jenom stručně, až toho moc nevyzradím.
Hlavní hrdina je Alex a je to normální holka - teda skoro, je tak trochu zombie. Je tzv. Spasitelka a jejím úkolem je porazit Ďábla. Pomáhají v tom jeden její nadřízený Liam. Alex se prvně svému osudu brání, ale pak se přece jenom zapojí do ničení oblud a narazí na Gabrieala :-) (mimochodem na stránkách autorky je i Dream cast a Gaba představuje úžasný Bradley James - Merlin). Hned si s ním padne do noty a po spolupráci při lovu se tak nějak stane jeho spolubydlící.
A hned narážíme na dalšího fešáka v podobě Matta, který naši hrdinku nahání od první chvíle.
Fešáků je tam ale víc, např. Doug (vlkodlak) a Mattův brácha.
V knížce sledujeme jak se Alex vyrovnává se svým osudem, schopnostmi i srdcem.


Tak a to je vše co k téhle úžasné knížce napíšu. Doufám, že někoho z vás zaujmě a přečte si ji, protože opravdu stojí za to a já se nemůžu dočkat pokračování :-D Pokud máš chuť dozvědět se víc, zde je autorčina web. stránka: http://odstinyzivota.ic.cz/

Tomáš Klus - Nina

16. dubna 2012 v 18:09 | Damie8 |  Hudba-Damie
Ahoj hlásím se po dlouhé době a jelikož dneska prší a já nevím do čeho bych rýpla, tak sem dneska něco hodím :-)
Jednu dokonalou písničku.

McFly - The Last Song

15. dubna 2012 v 23:16 | Stefan6 |  Hudba-Stífa
Tak z této totálně nemůžu, ujíždím na ní. Až se rozjede, tak je tak energická!!! :)))

(Ne)šťastný pátek třináctého?

13. dubna 2012 v 21:31 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
OMG, tak bych zhodnotila dnešní den ve 3 písmenech.
No kde jen začít? Ráno čtvrtletka, na kterou jsem se moc nepřipravila, takže se spokojím s 3, pak olympiáda, na kterou jsem se už vůbec nepřipravila :-D (byla tak těžká, že mi z ní pak bylo zle :-P) a kamoš, se kterým jsem měla jít po dlouhé době ven, onemocní :-( Neříkám, že věřím v neštěstí o pátku 13., ale dnešní den se rozhodně jako šťastný považovat nedá... Taky mě štve to studený počasí. Já bych už běhala po venku, jezdila na kole a tak... :-/
No musím si spravit náladu. Co třeba nějaký film...? Máte nějaký tip na dobrý film???
Btw. J. K. Rowlingová se pustila do nové knihy - v překladu Náhodná prázdnota. Jedná se o knihu pro dospělé plnou černého humoru, překvapení a provokativních otázek. O čem to je jsem našla na jednom blogu (http://harrypotter-world.blog.cz):
"Pagford je na první pohled idylické anglické městečko s dlážděným tržním náměstím a starověkým opatstvím. Když však nečekaně umírá Barry Fairweather, čtyřicátník a člen obecní rady, Pagford je šokován. Městečko není takové, jak se jeví. Za pěknou fasádou se skrývá město ve válce. Bohatí jsou ve válce s chudými, teenageři se svými rodiči, manželky s manželi, učitelé se žáky... Uvolněné křeslo člena obecní rady se vzápětí stává katalyzátorem největší války, jakou městečko dosud zažilo. Kdo bude vítězem voleb plných vášně, dvojtvárnosti a nečekaných odhalení?"
Na pultech se kniha objeví 27. září 2012. Samozřejmě ale v angličtině. Na její český překlad si nějaký čas počkáme.

Článeček v Total Film (2012)

13. dubna 2012 v 20:32 | Stefan6 |  Ben Barnes

Hlavní nezávislé filmové společnosti

Základní informace o významných filmech a nových talentech na Sundance 2012.
Nasazujeme naše čepky a teplé prádlo, Total Film znova dorazil do zasněženého Park City v Utahu - domova filmového festivalu Sundance - aby vybral nízkorozpočtové klenoty, které budou v příštím roce na velkém plátně dělat vlny. Přestože se festival pořádá už 31 let, nevykazuje žádné známky toho, že by ztrácel divokého a nezávislého ducha. "Musíme bojovat, abychom lidem připomněli, kdo jsme a proč tu jsme," říká Robert Redford, zakladatel Sundance při zahajování festivalu. "Je to o tvůrcích filmů a jejich práci..."
Letošní "práce" byly různorodé:
tragi-komedii ze života The Surrogate (viz níže) diváci přijali s emocionální ovací ve stoje, zatímco honosný 'rozčarovaný bohatý dětský film The Comedy (všechno jen to ne) se setkal s úšklebky a odchodem publika.
Nicméně 108 filmů na obrazovce mělo společnou jednu věc: všechny byly vyrobeny bez zásahu Hollywoodu. Zde jsou ty, které tipujeme, že letos prorazí...
Sněhová práce: (vlevo) Ben Barnes, Bradley Cooper a Zoe Saldana se ukázali v The Words;(vpravo) My Brother The Devil.


Zadání bubliny č.10

13. dubna 2012 v 1:09 | Stefan6 |  Bubliny
Pro "velký úspěch" minulé bubliny sem dávám nové zadání. Doufám, že se tentokrát zúčastní víc lidí, než 1 člověk :-)
Do komentářů napiš, co si myslíš, že říkají + co/koho chceš na diplom! ;-)

Máme nový kabátek!

13. dubna 2012 v 0:57 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Po dlouhé době jsem se vrátila ke své vášni ♥ vytváření designu. Dosud jsem pracovala pouze v PhotoFiltru, ale teď se učím i zacházet s Photoshopem. Je tam o dost víc možností, funkcí atd., takže se člověk může víc pohrát s grafikou, akorát mi tam vadí ta nepřehlednost... prostě v tomto směru na přehledný PhotoFiltre nemá ;-)
Natáhla jsem si teda nové fonty a masky do PhotoFiltru, a hurá do díla! A tady, jak vidíte, je výsledek mého snažení :-)
Jak se vám líbí mi můžete sdělit v anketě ↓

Jak na dlouhé řasy, bez umělých nalepovacích

1. dubna 2012 v 18:09 | Damie |  Kecy-Damie
Takže, já vím ,že jsem už dlouho nic nepřidala, ale nebylo co. Navíc mám v poslední době málo času. Včera jsem dodělávali plot :-)

Ale dneska jsem narazila na tohle video a snad se vám bude líbit. Pokud vám to fungovalo, napište do komentíků :-D. Já to zkusím zítra.