Srpen 2012

Prettky na Markízi??!

8. srpna 2012 v 22:13 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
No tak to mě... Tak mě napadlo, že jsem nikdy nevyhledala na ČSFD Pretty Little Liars a nestačím se divit! Údajně to vysílají 12.8. v 10 h na Markízi!! A my jako naschvál tuto stanici nechytnem... Uááá. Sledujete to tam někdo? A jak dlouho už to tam jede?

Trailer k The Big Wedding

2. srpna 2012 v 23:21 | Stefan6 |  Ben Barnes
Ben a komedie?- napadlo mě při prvních vteřinách tohoto videa. No dobře, tak to zkusme, třeba to nebude tak zlý. Vidím, že se od 39. sekundy objevuje skoro v každé scéně tohoto traileru, nad čímž jsem se zatetelila :-) Tak se na to koukám, ale ať to zkouším z jakéhokoli úhlu, nemůžu se zbavit dojmu, že Ben není zrovna ten typ herce, kterého bych dosadila do komedie. Vím, že má smysl pro humor a umí být zábavný, jak ukázal v mnoha interview, ale možná je na tyto role až moc krásný... Co to?! V 1 minutě a 28 sekundách mluví španělsky? Princ Kaspian se španělským přízvukem se vrátil! :-D Ne, ale vážně, jde vidět, že má jazykový talent ;-) Hmm, krásný to dvojsmysl :-D Škoda, že je tak daleko a neví o mě ;-( No ale zpět k traileru - No tak toto mě namíchlo! Dosadí ho do každé scény, ale blbou sekundu mu nemůžou věnovat při závěrečném seznamování s herci. Tím myslím tu část od 1:52. Nevím, jestli za to může ten úhel kamery nebo Ben, ale ten záklon v 2:16 vypadá docela nebezpečně :-D A ne, ani ten poslední xicht, o který se snaží v posledních sekundách, mě nepřesvědčil ;-( Sečteno a podtrženo - dávám mu plus za to, že se oholil a má hezký účes, dále bych pochválila jeho odvahu jít do něčeho nového (v komedii jako takové doposud nehrál), ale na druhou stranu se nemůžu zbavit dojmu, že se do takového filmu prostě nehodí...

The Rescues - My Heart With You

2. srpna 2012 v 22:31 | Stefan6 |  Hudba-Stífa
Představte si, že jsem se rozhodla zkouknout znovu všechny díly Pretty Little Liars, tedaaaa alespoň ty, co mám v počítači ;-D A zrovna jsem sledovala některý z dílů 2. série, když jsem narazila na scénu, kde nervózní Aria čeká na svého miláčka Ezru v dešti. A tam se to stalo! Jakmile zazněly první tóny této vysoce podmanivé hudby, byla jsem jako v tranzu. Na těle mi vyskočila husina a to beze srandy! Díky ní naprosto zapomínám na uspěchanost dnešní doby a ponořím se do světa, kde čas nehraje žádnou roli :-) Tato skladba si zaslouží mnoho lichotivých slov, ale myslím, že nejlepší bude, když si to poslechnete sami:

První srpnový článek

2. srpna 2012 v 22:23 | Stefan6 |  Kecy-Stífa
Stífa vás opět zdraví v plném zdraví :-) Nebo alespoň lepším než před měsícem...
Jak prázdninuju? Krom svého oblíbeného čtení a sledování filmů jsem se taky párkrát objevila na koupališti, byla v kině, zašla si s přáteli na koktejl, účastnila se festivalu, jela na výlet a brigádničila. Ta mi trvala dva týdny a zítra mě čeká poslední den.
Hmm, znáte ten pocit, když něco končí? Je to takový zvláštně schizofrenní pocit. Na jednu stranu si říkáte, jak jste rádi, že je to za váma, ale na druhou stranu si uvědomujete, že vám toto období bude chybět. Možná víc, než jste si mysleli. No, když přejdu všechni ty nadávky na naši vedoucí a vzpomínky na tu makačku, tak jsem měla posilku a solárko absolutně zadarmo :-D A ještě mi za to zaplatí! A hlavně jsem poznala skvělé lidi, se kterýma si doufám i někdy v budoucnu zajdu na čaj (protože kafe požívám jen v případu energetické nouze ;-)
Tak to je tak asi vše, s čím jsem se vám chtěla svěřit.
A nezapomeňte mi do komentářů napsat, jak trávíte léto vy ;-)